1 - 7 av 7

Avslutad | Pant – Tisdag 24 november

Klubbad för

Harry Kampf (1926-1989), färglitografi Båten Blidösund på strömmen, signerad och numrerad 266/360, 69cmx54cm i ram,

Utrop: 500 kr

Jordi Arkö (1951-) Etsning, signerad och märkt E.T, 18,5cmx27cm, i ram

Utrop: 500 kr

Tavla, Oljemålning kvinnomodell Signerad: Zadig (Jacues Zadig) 46,5x37,5cm

750 kr

Utrop: 1 000 kr

ERIK OLSON, färglitografi, signerad och numrerade, 50x40 cm, i ram

650 kr

Utrop: 300 kr

ERIK OLSON, färglitografi, signerad och numrerade, 56x44 cm, i ram

250 kr

Utrop: 300 kr

Vas Kosta Boda Open minds av Ulrika Hydman Vallien H:27cm48744, med aningen sliten sockel 5cm hög.

800 kr

Utrop: 600 kr

Tavla May K.Leon Epr.d artiste i träram 38x42cm

175 kr

Utrop: 300 kr