1 - 20 av 36
12 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 24 november

Klubbad för

Jorgo Krallis (1937-), blandteknik, "Hole in one", numrerad och signerad 34/160, 22,5cmx31cm, i ram

550 kr

Utrop: 100 kr

Göran Hahne (1943-), litografi, skärgårdsmotiv, signerad och numrerad 218/360, 45cmx31,5cm, i ram

325 kr

Utrop: 500 kr

Pumps, Louis Vuitton Rivoli open toe, ett par MA0181 stl. 41, orginalkartong

Ljusstakar i mässing Skultuna nr 80, 20cm, ett par

475 kr

Utrop: 500 kr

DeWalt combopack bestående av den kolborstfria borrskruvdragaren DCD791 samt slagskruvdragaren DCF887, i förvaringsväska tillsammans med 2st 18V 5,0a och laddare. Ej med på visning.

2 100 kr

Utrop: 1 600 kr

Knivbajonett, m/1914, längd 46 cm, blad 33 cm, balja plåt nr 976, Carl Gustafs stads gevärsfaktori, gott skick.. Ej med på visning.

550 kr

Utrop: 650 kr

Sabelbajonetter, ett par m/1876 för marinen, längd 71 cm, Yatagan-klinga 57 cm, nr på parerstång: 417 & 497, blad stämplat Kongsberg, visst slitage, ej baljor.. Ej med på visning.

1 100 kr

Utrop: 900 kr

Sabel, mässingsbelagen, längd 91 cm, eneggad klinga 78 cm, otydliga stämplar, förstärkt ovandel, ej balja, defekter.. Ej med på visning.

275 kr

Utrop: 550 kr

Sabel, okänd tillverkare, längd 95 cm, klinga 82 cm, defekt, parerstång sitter löst, ej balja.. Ej med på visning.

75 kr

Utrop: 450 kr

Axelremsväska Michael Kors 22x17cm, mörkblå, 32H4GCPC7L, Made in Philippines CP-1412

700 kr

Utrop: 850 kr

Bågar utan glas, Versace VE1163B 1221, AV0320504§

275 kr

Utrop: 250 kr

Märklin tågset 2920, 2 st vagnar, 1 lok, 12 st halvskenor, 12 st raka skenor, transformator, i originalkartong, med sladd

Utrop: 3 600 kr

Moccaskedar 4st 110mm 51,8g

Utrop: 375 kr

Fem kronors sedlar 27st, 1976-1779, 1981, Sveriges riksbank, i ett fodral

275 kr

Utrop: 200 kr

Tio kronors sedlar 3st 1981,1988,1988 Sveriges riksbank

Utrop: 125 kr

Brevkniv miniatyr av Polskt kröningssvärd ca26cm, Ask i trä med tillhörande historia i folder.

425 kr

Utrop: 500 kr

Väska Newhouse Gardra Mini bag 505 ONE, med etikett, röd/blå/vit med axemrem

Utrop: 1 100 kr

Barbiedocka Ken 31cm med ställning, från 1960-talet

550 kr

Utrop: 250 kr

Garderob Barbi från 1960-talet, fyllt med galgar och kläder till Ken, Barbie, Midge och Skipper, 26x33cm, med en solstol

3 100 kr

Utrop: 600 kr

Barbie från 1960-talet, i kartong 31cm med ställning

2 600 kr

Utrop: 250 kr