1 - 20 av 56
123 Gå till
Just nu klubbas Lilla Smycken online. Gå in här

Avslutad | Aficionado – Torsdag 14 januari

Klubbad för

PORTFÖLJ, POLO, RAPLH LAUREN, svart skinn, bruna handtag, mässingsfärgade beslag, 40x30x7cm, axelrem.

1 300 kr

Utrop: 900 kr

WEEKENDBAG, HUGO BOSS, svart läder, silverfärga beslag, 50x32x21cm, axelrem.

1 600 kr

Utrop: 900 kr

SOLGLASÖGON, YSL, vintage 70-tal, blå bågar, detalj i gulmetall.

750 kr

Utrop: 600 kr

Accessoarer Scarves

HALSDUK, BURBERRY, 50% merino ull, 50% cashmere, 180x20cm, röd, svart, beige.

1 700 kr

Utrop: 800 kr

Accessoarer Scarves

HALSDUK, PAUL SMITH, ullblandning, 150x30cm, marinblå.

300 kr

Utrop: 350 kr

Accessoarer Pennor

PENNA, CARTIER, sterling silver, resevoar, 66790.

1 000 kr

Utrop: 800 kr

Accessoarer Pennor

PENNA, CARTIER, silverfärgar resin, resevoar, 45583.

Utrop: 800 kr

Accessoarer Pennor

PENNA, CROSS, silverfärgad resin, stif

175 kr

Utrop: 200 kr

Accessoarer Tändare

TÄNDARE, CARTIER, silverfärgad resin, räfflad, 6,8x2,5cm, 82386J.

800 kr

Utrop: 900 kr

Accessoarer Pennor

PENNA, MONTBLANC, Starwalker, räfflad resin, kulspets, GR1082084, fodral, etui.

1 500 kr

Utrop: 1 400 kr

Accessoarer Pennor

PENNA, MONTBLANC, Meisterstück, svart resin, rollerball, VD1414646, etui.

1 800 kr

Utrop: 1 200 kr

PORTFÖLJ, MONTBLANC, svart skinn, silverfärga beslag, 42x32x4cm, kodlås-00

3 600 kr

Utrop: 1 800 kr

PORTFÖLJ, DUNHILL, svart läder, silverfärga beslag, 40x28x7cm, visst slitage på hörn, axelrem saknas,

1 000 kr

Utrop: 1 200 kr

PORTFOLIO, MULBERRY, mörkbrunt läder, 34x25cm, dragkedja, bruksslitage,

1 600 kr

Utrop: 1 400 kr

PORTFÖLJ, SAMSONITE, svart skinn, grå metall beslag, 40x30x10cm, datorfack, bruksslitage, axelrem saknas.

600 kr

Utrop: 500 kr

Accessoarer Bälten

SKÄRP, HERMÈS, Constance, svart/brunt skinn, vändbart, silverfärgat spänne, längd 95 cm, extrahål gjorda.

2 900 kr

Utrop: 3 000 kr

RESVÄSKA, LOUIS VUITTON, Pegase 50, Epi, 50x37x17cm, svart läder, silverfärgade beslag, två hjul, teleskophandtag, adresstagg, bruksslitage, från år 2011.

Utrop: 9 000 kr

PORTFÖLJ, LOUIS VUITTON, Bussines Breifcase, Epi, svart läder, silverfärgade beslag, 39x28x11cm, visst bruksslitage, saknar axelrem.

15 600 kr

Utrop: 4 000 kr

Accessoarer Övrigt

HÄNGLÅS, LOUIS VUITTON, silverfärgad mässing, nummer 315, två nycklar.

650 kr

Utrop: 300 kr

Accessoarer Övrigt

HÄNGLÅS, LOUIS VUITTON, silverfärgad mässing, nummer 441, två nycklar.

650 kr

Utrop: 300 kr