1 - 15 av 15

Avslutad | Pant – Tisdag 29 december 2020

Klubbad för

Myntliknande föremål S925 27g 200kr Drottning Silvia Sverige 1943 23 dec 1993 i plastetui

175 kr

Utrop: 225 kr

Sax S830 37,2g 107mm med blad i rostfritt stål

100 kr

Utrop: 125 kr

Kanna med lock S830 521,8g 17cm

Utrop: 3 400 kr

Mjölkkanna S830 109,9g Höjd: 16,5cm

Utrop: 750 kr

Gräddkanna S830 243g Höjd: 6cm

Utrop: 1 600 kr

Sockerkar S830 155,3g Höjd: 6,5cm

850 kr

Utrop: 1 100 kr

Saltkar S830 47,1g 4cm

Utrop: 300 kr

Ljusstakar silver ett par brv: 920g H:ca 17 cm gipsfyllda stämplat C.G.H kattfot samt V8 (1947). Gipsfyllning skadad på en ljusstake

3 200 kr

Utrop: 1 200 kr

Fickur S800 brv 27,7g Remontoir Cylindre går ej, defekt plastglas Ø32mm med kedja i oädel metall

50 kr

Utrop: 75 kr

Svenska mynt 161st S400-S800 varav 3st 2-kronor S800, 110st 10-öringar S400, 12st 2-kronor S400, 1st 5-krona S400, 20st 25-öringar S4001st 50-öre S600, 8st 50-öre S400, 6st 1-krona S400 brv 519g

1 600 kr

Utrop: 1 800 kr

Svenska mynt 52st 10-öringar 31 st 2-kronor 2 st 1-kronor 12 st 50-öringar S400 brv: 589,8g

1 600 kr

Utrop: 2 000 kr

Svenska mynt 21 st 25-öringar S600 brv: 50g

200 kr

Utrop: 250 kr

Svenska mynt 25 st 25-öringar S400 brv: 57,8g

175 kr

Utrop: 200 kr

Svenska mynt 6 st 1-kronor 3 st 5-kronor S800 brv: 98,6g

Utrop: 700 kr

Svenska mynt 2 st varav en 10-krona S925 och en 50-kronor S830 med kungaparet brv: 45,4g

Utrop: 300 kr