1 - 20 av 26
12 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 29 december 2020

Klubbad för

Myntliknande föremål S925 27g 200kr Drottning Silvia Sverige 1943 23 dec 1993 i plastetui

175 kr

Utrop: 225 kr

Kaffeskedar S830 97,7g 123mm 6st modell: Olga

550 kr

Utrop: 700 kr

Sax S830 37,2g 107mm med blad i rostfritt stål

100 kr

Utrop: 125 kr

Bordsgaffel S830 40,7g 1st 178mm modell: Olga

Utrop: 275 kr

Bordsskedar S830 152,6g 3st 178mm modell: Olga

Utrop: 1 100 kr

Teskedar 6st S830 83,3g 12,5cm modell: Ingrid

450 kr

Utrop: 550 kr

Kaffesked S830 12,5g 10,5cm Carl Von Linne Jubileumssked

Utrop: 100 kr

Teskedar 4st S830 41,4g 11cm modell: Vasa

225 kr

Utrop: 275 kr

Kaffeskedar 9st S830 92,5g 9,5cm graverade Modell: Vasa

Utrop: 600 kr

Tesked S830 13,5g 14,5cm

Utrop: 100 kr

Kaffeskedar 3st S830 46,7g 12,5cm Modell: Olga graverade

Utrop: 300 kr

Kanna med lock S830 521,8g 17cm

Utrop: 3 400 kr

Mjölkkanna S830 109,9g Höjd: 16,5cm

Utrop: 750 kr

Gräddkanna S830 243g Höjd: 6cm

Utrop: 1 600 kr

Sockerkar S830 155,3g Höjd: 6,5cm

850 kr

Utrop: 1 100 kr

Saltkar S830 47,1g 4cm

Utrop: 300 kr

Moccaskedar 6st S813 49g 101mm dansk modell

Utrop: 300 kr

Ljusstakar silver ett par brv: 920g H:ca 17 cm gipsfyllda stämplat C.G.H kattfot samt V8 (1947). Gipsfyllning skadad på en ljusstake

3 200 kr

Utrop: 1 200 kr

Bordsskedar 3 st S830 118,7g modell Uppsala från 1978

650 kr

Utrop: 750 kr

Fickur S800 brv 27,7g Remontoir Cylindre går ej, defekt plastglas Ø32mm med kedja i oädel metall

50 kr

Utrop: 75 kr