1 - 3 av 3

Avslutad | Pant – Tisdag 12 januari

Klubbad för

Accessoarer Övrigt

Kompakt spegel, Christian Dior, guldfärgad med logga, 6,5x6cm, små märken, i sammetsfodral

325 kr

Utrop: 300 kr

Väska, Louis Vuitton, Thomas Canvas Messenger Damier Graphite, axelremsväska, dragkedja fram, två små fack inuti, nr. VI3100, 23x26x4cm, mindre repor

Utrop: 5 000 kr

Väska, Michael Kors, Cynthia Medium Convertible Satchel Bag, puderrosa saffianoläder, magnetlås, detaljer i guldfärgad metall (visst slitage), logga, avtagbar axelrem, två fickor med dragkedja, på fötter (visst slitage), ca 33x23x14cm

650 kr

Utrop: 700 kr