1 - 15 av 15

Realtidsauktion | Pant – Tisdag 19 januari

Aktuell budnivå

Tore Palm, (1933-) Litografi "Shamrock", numrerad och signerad 114/350, 48x64cm, inramad. BETALAS PÅ KAPLANS, VISAS OCH HÄMTAS PÅ SEFINA GULLMAPLAN 6

Inga bud

Utrop: 500 kr

Lägg bud

Tavla japanskt träsnitt, ramen 49cmx35,5cm

Inga bud

Utrop: 450 kr

Lägg bud

Taklampa Louis Weisdorf Konkylie / Tivoli, höjd ca 39cm bredd ca 38cm, stämplad made in Denmark

Inga bud

Utrop: 5 000 kr

Lägg bud

G. Lennart Palm (Göteborg 1915 - ?), oljemålning på duk, 45x65cm, i ram. Visas och hämtas hos Sefina Göteborg - Rosenlundsgatan 4.

Inga bud

Utrop: 250 kr

Lägg bud

G. Lennart Palm, (Göteborg 1915-?), oljemålning på duk, skogsmotiv, 30x17cm, i ram

Inga bud

Utrop: 100 kr

Lägg bud

G. Lennart Palm, (Göteborg 1915-?), oljemålning på duk, kustmotiv, 30x17cm, i ram

Inga bud

Utrop: 100 kr

Lägg bud

Målning, (signatur otydlig), oljemålning på duk, 64x43cm, barn och landskapsmotiv, i ram. Visas och hämtas hos Sefina Göteborg - Rosenlundsgatan 4.

Inga bud

Utrop: 250 kr

Lägg bud

D. Duncan, oljemålning på duk, 49x60cm, i ram. Visas och hämtas hos Sefina Göteborg - Rosenlundsgatan 4.

300 kr

Utrop: 350 kr

Lägg bud

Gustaf Fogelberg Oljemålning på duk 31x34cm

Inga bud

Utrop: 125 kr

Lägg bud

Tavla Akryl på duk, August Birks "domherrar" i ram , ca 54 x 45,5cm

100 kr

Utrop: 125 kr

Lägg bud

Tavla Akryl på duk, August Birks i ram, ca 55 x 46,5cm

Inga bud

Utrop: 125 kr

Lägg bud

Tavla Akryl på duk, August Birks i ram ca 60 x 49cm

Inga bud

Utrop: 125 kr

Lägg bud

Tavla olja på duk, August Birks i ram ca 73 x 60cm

Inga bud

Utrop: 125 kr

Lägg bud

Tavla bakgrund i akryl med träddetaljer, okänd konstnär NN 1951, ca 43,5 x 34cm

Inga bud

Utrop: 50 kr

Lägg bud

Tavla olja på duk signerad okändkonstnär i ram ca 97 x 62,5cm

Inga bud

Utrop: 250 kr

Lägg bud