1 - 20 av 25
12 Gå till

Realtidsauktion | Pant – Tisdag 19 januari

Aktuell budnivå

Skål på fot, Iittala Marimekko, Maribowl, glas, höjd: 12cm, ljusgrön

100 kr

Utrop: 100 kr

Lägg bud

75 kr

Utrop: 100 kr

Lägg bud

Skål på fot, Iittala Marimekko, Maribowl, glas, höjd: 12cm, rosa

150 kr

Utrop: 100 kr

Lägg bud

Skål på fot, Iittala Marimekko, Maribowl, glas, höjd: 12cm, turkos

75 kr

Utrop: 100 kr

Lägg bud

Ljuslykta Iittala Marimekko, grön höjd: 4cm bredd: 9cm

25 kr

Utrop: 50 kr

Lägg bud

Skål, rosa, glas, Ø12cm höjd 6,5cm, nagg i botten

25 kr

Utrop: 50 kr

Lägg bud

Skål Kosta Boda Ulrica Hydman-Vallien, modell: mine höjd: 7cm, Ø13,5cm

75 kr

Utrop: 100 kr

Lägg bud

Ljuslykta, Iittala, design Alvar Alto, Collection, klarglas, etikettmärkt, höjd 5,5cm, blå

75 kr

Utrop: 50 kr

Lägg bud

Ljuslykta, Iittala, design Alvar Alto, Collection, klarglas, etikettmärkt, höjd 5,5cm, blå, orginal

50 kr

Utrop: 50 kr

Lägg bud

Ljusstake 1st, Iittala, design: Timo Sarpaneva, modell: Festivo, höjd: 12cm

100 kr

Utrop: 125 kr

Lägg bud

100 kr

Utrop: 125 kr

Lägg bud

Ljusstake 1st, Iittala, design: Timo Sarpaneva, modell: Festivo, höjd: 8cm

50 kr

Utrop: 75 kr

Lägg bud

Vas i glas, Dampierre, märkt Cristal Lalique France, 1900-tal, Ø32, H:5cm

500 kr

Utrop: 600 kr

Lägg bud

Konstglas vas Vitreum A3 Vadstena Sweden 1551-25, höjd 26,5cm

75 kr

Utrop: 175 kr

Lägg bud

Ljuslykta Kosta Boda, Bertil Vallien höjd: 16cm, signerad:2090859

500 kr

Utrop: 600 kr

Lägg bud

Skål, Orrefors, design: Lars Hellsten modell: Pomona Ø23mm höjd:10cm

100 kr

Utrop: 100 kr

Lägg bud

Vinglas 12st från Goebel, design: Rosina Wachtmeister modell: Rosinas katter höjd 21,5cm

300 kr

Utrop: 375 kr

Lägg bud

Iittala 3 vinglas 1 tillbringare modell Kalinka

100 kr

Utrop: 125 kr

Lägg bud

Selterglas 12st från Goebel, design: Rosina Wachtmeister modell: Rosinas katter höjd 11,5cm Ø68mm

250 kr

Utrop: 300 kr

Lägg bud

Ölglas, Lasse Åberg, 12st, höjd 21,5cm i kartong

600 kr

Utrop: 600 kr

Lägg bud