1 - 8 av 8

Realtidsauktion | Pant – Tisdag 19 januari

Aktuell budnivå

Akustisk gitarr, Fender CG-7 snr. IY00900076, 2 strängar av, mjukt fodral

275 kr

Utrop: 150 kr

Lägg bud

Akustisk gitarr, Ibanez PF20JP-BK, snr. K030907118, en sträng av, mjukt fodral

300 kr

Utrop: 200 kr

Lägg bud

Elgitarr, Fender Telecaster, hals Fender Custom Shop, Joe Barden mikar, antik-vit kropp, slitage dings, tweedfodral Fender, ej numrerad utvändigt.

Inga bud

Utrop: 8 600 kr

Lägg bud

Musikinstrument Elektroniska

Keyboard Yamaha PSR-6300, Serie nr. 018909, med kablage . Visas och hämtas hos Sefina Göteborg - Rosenlundsgatan 4.

Inga bud

Utrop: 1 200 kr

Lägg bud

Musikinstrument Övrigt

Notställ K&M i originalförpackning

Inga bud

Utrop: 250 kr

Lägg bud

Musikinstrument Träblås

Klarinett Yamaha YCL-26II i originalväska nr:127441

550 kr

Utrop: 375 kr

Lägg bud

Elgitarr Ibanez RG Series, RG370DX, CP04033824, made in korea, mjukt fodral

750 kr

Utrop: 750 kr

Lägg bud

Elgitarr Cort, snr:050126424, made in Indonesia mjukt fodral, bruksslitage

Inga bud

Utrop: 375 kr

Lägg bud