1 - 8 av 8

Avslutad | Pant – Tisdag 19 januari

Klubbad för

Akustisk gitarr, Fender CG-7 snr. IY00900076, 2 strängar av, mjukt fodral

500 kr

Utrop: 150 kr

Akustisk gitarr, Ibanez PF20JP-BK, snr. K030907118, en sträng av, mjukt fodral

475 kr

Utrop: 200 kr

Elgitarr, Fender Telecaster, hals Fender Custom Shop, Joe Barden mikar, antik-vit kropp, slitage dings, tweedfodral Fender, ej numrerad utvändigt.

Musikinstrument Elektroniska

Keyboard Yamaha PSR-6300, Serie nr. 018909, med kablage . Visas och hämtas hos Sefina Göteborg - Rosenlundsgatan 4.

Musikinstrument Övrigt

Notställ K&M i originalförpackning

Utrop: 250 kr

Musikinstrument Träblås

Klarinett Yamaha YCL-26II i originalväska nr:127441

550 kr

Utrop: 375 kr

Elgitarr Ibanez RG Series, RG370DX, CP04033824, made in korea, mjukt fodral

850 kr

Utrop: 750 kr

Elgitarr Cort, snr:050126424, made in Indonesia mjukt fodral, bruksslitage

Utrop: 375 kr