1 - 20 av 77
1234 Gå till

Realtidsauktion | Pant – Tisdag 19 januari

Aktuell budnivå

Klockor Boss

Hugo Boss, 29mm stål, 3ATM, quartz, datum ref. HB.71.1.14.2153, med läderarmband slitet

Inga bud

Utrop: 300 kr

Lägg bud

Seiko, 30th Anniversary 40mm stål, quartz, 5ATM, datum, limited edition, läderamrband, orginal ask

1 000 kr

Utrop: 850 kr

Lägg bud

Breitling, Geneve Tabarly 33mm, ref. 80770, quartz, stål, datum, länk i stål lås graverat, repigt glas, med serviceetui

4 900 kr

Utrop: 3 000 kr

Lägg bud

Breitling, Colt Chronograph, automat, datum, 44mm, stål, Professionallänk stål, ref. A13388, snr. 2738399, certifikat-16, manualer, box

Certina, 18K 33mm, quartz, datum, graverad, läderarmband, med orginalask

2 900 kr

Utrop: 2 700 kr

Lägg bud

Klockor Gant

Gant, 44mm, quartz (batteribyte behövs), repigt glas, nr.3819, datum, läderarmband slitet

25 kr

Utrop: 250 kr

Lägg bud

Damur, 18K i boett och länk brv: 16,6g X-länk med stav 17cm säkerhetskedja saknas manuell defekt ur

Inga bud

Utrop: 4 700 kr

Lägg bud

Herrur, 18K i länk 14K i boett brv: 78,8g med plastglas X-länk 20cm manuell Ø 35mm

Inga bud

Utrop: 23 000 kr

Lägg bud

Breitling Chronomat Evolution C13356, herrur, automat, safirglas, kronograf, snr: 2185292, cert 2007, service 2014 enl kvitto 13000kr, länk 19,5cm bruksskick,

29 000 kr

Utrop: 35 000 kr

Lägg bud

Damur Travita Incablock 18K 21g, länk X-länk med stav 20cm, manuell, plastglas, skadad urtavla, krona uppdragen till max

4 600 kr

Utrop: 5 600 kr

Lägg bud

Certina, DS Podium 3 - Hands, 38mm, stål, quartz, grå urtavla, safirglas, datum, stållänk med viklås (länk kortad, extra länkbitar finns), Ref nr. C001.410.11.037.00, Serie nr. 12BN0189083, cert 2020, box, ytterbox, manual, klocka i nästintill nyskick

Inga bud

Utrop: 2 000 kr

Lägg bud

Klockor Hamilton

Hamilton, Khaki Pilot Day Date, 42mm, stål, Ref nr. H6461513, Serie nr. CX3RXN3VX, svart urtavla, automat, safirglas, glasbaksida, dag/datum, Cal H-40, 80 timmars tidsreserv, stålarmband med viklås

3 200 kr

Utrop: 3 800 kr

Lägg bud

Klockor DKNY

DKNY, Ref nr. NY-1324, stål, 44 mm, quartz, kronograf, datum, mineralglas, läderband

Inga bud

Utrop: 175 kr

Lägg bud

Longines, 23mm, 18K, brv 27,4g, manuell, plexiglas (spricka), boett nr: 5876, serie nr: 7743794, armband X-Länk i 18K, L: 15,5 cm, B: 12 mm, kistlås, ca 1949

6 800 kr

Utrop: 7 600 kr

Lägg bud

Ur-Sjödin, 21mm, 18K, brv 18,9g, boett nr: 2226, manuell, 17 juveler, armband i oädel metall, liten sekundvisare, plexiglas, skadad urtavla, L: 17 cm

700 kr

Utrop: 850 kr

Lägg bud

Certina, 34mm, 18K, manuell, plastglas, boett, graverad, ej armband

2 900 kr

Utrop: 1 700 kr

Lägg bud

Klockor Hublot

Hublot, Classic Fusion, 38 mm, Ref: 565.NX.7170.LR, stål/titan, automat, datum, glasbaksida, blå suburst, blått armband komposit med viklås, box, ytterkartong, cert 2019, nr. 1328322

23 500 kr

Utrop: 26 500 kr

Lägg bud

Certina, DS Podium, 42 mm, automat, kronograf, datum, cal C01.211, stål, safirglas, glas baksida, läderband, box & cert 2014, små repor boett/krona, kronograf timme återställer ej korrekt.

Inga bud

Utrop: 2 700 kr

Lägg bud

Rolex, Oyster Perpetual Datejust, 41 mm, Ref. 116300, Oystersteel, Azzurro blue roman dial, glasring stål, kronometer, automat, datum, Oysterlänk stål (kort) med viklås Easylink, repa safirglas, repor boett+länk, S/n: 023D3623.

47 000 kr

Utrop: 57 000 kr

Lägg bud

Rolex, OP Yacht-Master, 36 mm, guld/stål, champagne urtavla, safirglas, Cal. 2135, automat, datum, Ref nr. 168623 Serie nr. M592319, Oysterlänk Rolesor (kort), sliten/repor, box (ej kudde), certifikat (2009, Norge)

Inga bud

Utrop: 48 000 kr

Lägg bud