1 - 1 av 1

Avslutad | Lilla Smycken – Torsdag 28 januari 2021

Klubbad för

Ädelstenar Kvarts

RÖKKVARTS, 20 st, smargdslipade varav en ovalslipad, 735 ctv, vikt 147,1 g, nagg och skador.

Utrop: 2 000 kr