1 - 9 av 9

Avslutad | Pant – Tisdag 23 februari

Klubbad för

Handäska, LOUIS VUITTON, Brittany BB, Damier Ebene, Magnolia, N41674, 3x21x14,5cm, axelrem, med kvitto från 2017, fläckar på insidan på fodret.

9 100 kr

Utrop: 5 400 kr

Accessoarer Övrigt

Solglasögon, Gucci, Modell: GG0035S 002, i pouch och fodral, med putsduk, manual och äkthetsintyg

850 kr

Utrop: 950 kr

Accessoarer Övrigt

Solglasögon, Ray Ban, Modell: New Wayfarer RB2132, 901L, bruksskick, i fodral med putsduk och manual

475 kr

Utrop: 125 kr

Handväska Prada Shopping Bag City Calf Nero, Modell: Bibliothèque bag, B31cm,H23cm, D14cm, lång axelrem 105-115cm, kalvskinn, svart med gulddetaljer, Serienr: 31E, i dustbag med kvitto och certifikat

Utrop: 6 000 kr

Väska Prada Bordeaux Vintage 33x25x9cm i dustbag

1 500 kr

Utrop: 1 800 kr

Väska, Zadig & Voltaire, Extra Small Skinny Love Gray Glitter Shoulder Bag, 18x15x6cm, oxiderade metalldetaljer, repigt lås, bruksskick

Utrop: 550 kr

Accessoarer Övrigt

Solglasögon, Ray Ban, Wayfarer, RB2140, melerade bågar, tre mindre nagg på bågarna, med putsduk i originalfodral

600 kr

Utrop: 425 kr

Accessoarer Övrigt

Armband, Ole Lynggaard, grönt läder, längd: 37cm, bruksskick

850 kr

Utrop: 750 kr

Accessoarer Övrigt

Smyckesbälte 81cm äldre modell med fin patina något småbucklig några småstenar saknas