1 - 7 av 7

Avslutad | Pant – Tisdag 23 februari

Klubbad för

Konst Skulpturer

Figurin, Lladro, stengods, Kvinna med lykta och barn, Höjd: 37cm

225 kr

Utrop: 50 kr

Littografi Lage Lindell signerad 25/150 komposition 75X50cm i ram

Utrop: 1 200 kr

Olja Wilhelm Kåge Blommor i vas signerad och daterad 1951 55x47cm

Utrop: 950 kr

Tavla Blandteknik Nils Nilsson 35x30cm (24x17cm) Motiv: Hamn

Utrop: 850 kr

Färglitografi Ardy Strüwer 1939 131/175 49,5x41cm ram

375 kr

Utrop: 350 kr

Hjalmar Strååt (1885-1971), oljemålning på pannå, stadsmotiv, signerad, motiv: 49x34,5cm, inramad med glas

Utrop: 425 kr

Madeleine Pyk (1934-), grafiskt blad, numrerad 200/250, signerad, motivmått: 50x38cm, inramad med glas

1 800 kr

Utrop: 750 kr