1 - 20 av 22
12 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 23 februari

Klubbad för

Pärlcollier, odlade pärlor Ø6-7mm, 94cm, lås i 18K brv:57,7g

2 600 kr

Utrop: 1 200 kr

Mynt, tre stycken 50-öringar från 1965, 1956, 1953, en 1-krona 1943, en 5-krona 1972 30,6g

Figurin "Flicka med hatt" Lisa Larsson (1931), Gustavsberg, höjd 14,5cm, stämplad

500 kr

Utrop: 125 kr

Marc Jacobs Snapshot väska, vinröd, läder, mått 18cmx10,5cmx5,5cm med axelrem och dustbag

1 100 kr

Utrop: 1 200 kr

Kastrull, Krögarhuset, mässing Ø14cm höjd 7cm

550 kr

Utrop: 100 kr

Stekpanna, Krögarhuset, mässing Ø21cm höjd 4,5cm

850 kr

Utrop: 200 kr

Ungsform, Krögarhuset, mässing, längd 27cm bredd 19cm höjd 4cm

850 kr

Utrop: 250 kr

Bestickset, Gense Casual, Baguette Champange 24delar, 4x6st

800 kr

Utrop: 350 kr

Ätpinnar, 2 par, Gense Focus de Luxe, i orginalförpackning

300 kr

Utrop: 100 kr

300 kr

Utrop: 100 kr

Skulptur, Gunnar Kanevad, Kvinna, gjutjärn, nr. 3278, eksockel, höjd ca.30cm

400 kr

Utrop: 150 kr

Penna, Mont Blanc Starwalker, Reservoarpenna, nagg i färgen

1 100 kr

Utrop: 475 kr

Jultallriksunderlägg 12st, Skultuna, 1978-1989, 24K förgylld mässing, Ø28,5cm

750 kr

Utrop: 50 kr

Blyertspenna, Cross, 12K guldpläterad, Längd: 135mm, graverad, i etui med manual

175 kr

Utrop: 125 kr

Penna, Bugatti, typ 50, resevoar, del av stift i 18K, limiterad 0904/1930, med certifikat april-95, träask i originalkartong

1 300 kr

Utrop: 1 200 kr

Ljusstakar ett par, märkta Svenskt tenn H8, höjd: 10cm, ena med ojämn fot

275 kr

Utrop: 50 kr

Ljusstake, tenn, märkt: E.D Svenskt tenn, höjd: 11cm

50 kr

Utrop: 50 kr

Ljusstake, Georg Jensen, Cobra Floor, modell liten, design Constantin Wortmann, Danmark, höjd 40cm, till blockljus, bruksskick

700 kr

Utrop: 500 kr

Pennor 2st, Cross, en kulspets- och en stiftpenna, i originalask

175 kr

Utrop: 100 kr

Penna, Cross, guldpläterad, stift, i originalask

325 kr

Utrop: 125 kr