1 - 12 av 12

Avslutad | Pant – Tisdag 23 februari

Klubbad för

Akustisk gitarr, Yamaha FG-270S, snr. HHM070203, i mjukt fodral

800 kr

Utrop: 600 kr

Musikinstrument Övrigt

Förstärkare, Blackstar, ID-15 TVP, med elkabel, ej visning

900 kr

Utrop: 700 kr

Musikinstrument Övrigt

Mikrofon sE Electronics Z5600A II, Serienr: OZ56B00646, i trälåda, saknar transformator, kablage och upphängning, kräver 48V fantommatning

1 500 kr

Utrop: 1 200 kr

Semiakustisk gitarr Ibanez, Modell: 2355, År: 1978, Serienr: D775943, med tillbehör, i hårt fodral

8 100 kr

Utrop: 9 600 kr

Akustisk stålsträngad gitarr Martin & CO, Modell: DC-16GTE, Gloss Top Dreadnaught, installerad mic, Made in USA, Serienr: 1107019, med original hardcase

10 000 kr

Utrop: 12 000 kr

Elgitarr Epiphone Les Paul, Serienr: 12111506221, i hårt fodral

1 400 kr

Utrop: 850 kr

Nylonsträngad akustisk gitarr, Alhambra 7F, Serienr: 000064, liten skada på kroppen, i hårt fodral

2 500 kr

Utrop: 3 000 kr

Elgitarr Fender Stratocaster Mexico Snr MX18176059 i mjuktfodral med svajarm

3 100 kr

Utrop: 3 300 kr

Elgitarr Hagström Super Swede Snr M06031148 Mickväljare saknar bricka i mjukt fodral repig

2 900 kr

Utrop: 1 200 kr

Violinbas Höfner Model GL-VBB-C12 Snr:S04251 i hårt fodral

10 400 kr

Utrop: 5 600 kr

Elgitarr, Ibanez, tillverkad juni-2003 Korea, Snr: W632950, mindre stöt och lackskador på kropp,i mjukt fodral

950 kr

Utrop: 500 kr

Elgitarr Fender Squier stratocaster 6-strängad snr:CGS1715318 saknar svajarm, repor på kropp, lackflisa borta på baksida av kroppen lite skyddsplast kvar, initialer inristat på kroppens metallbricka tillverkad i Kina med mjukt fodral

1 900 kr

Utrop: 400 kr