1 - 13 av 13

Avslutad | Pant – Tisdag 23 februari

Klubbad för

Fritid Sport

Fiskerulle Ambassadeur 5000C De Luxe, Serienr: 16443, i låda med tillbehör och manualer

4 200 kr

Utrop: 1 800 kr

Fritid Sport

Fiskerulle Biltema, Gear ratio 63:1, Line kapacitet 0,20/150, 0,25/120, 0,30/100, dual cast control, tappskada

100 kr

Utrop: 125 kr

Fritid Sport

Fiskerulle Biltema, Line capacity, 10/120, 12/100, 14/70, Gear ratio 6.2:1, Bearings 10+1

150 kr

Utrop: 175 kr

Fritid Sport

Bajonett m/1896 totallängd 33cm bladet 21cm no 218 EJ AB balja no 314 l i27 366 med bajonetthylsa i läder väloljat blad

275 kr

Utrop: 200 kr

Fritid Sport

Kniv / Gurkha totallängd 23cm knivblad 15cm med två småknivar i slitet fodral

175 kr

Utrop: 100 kr

Fritid Sport

Kniv / Gurkha totallängd 32cm bladlängd 23cm med 2 mindre knivar i slitet fodral

175 kr

Utrop: 125 kr

Fritid Sport

Kniv / Gurkha totallängd 30 bladets längd 21cm med en mindre kniv i slitet fodral

125 kr

Utrop: 100 kr

Fritid Sport

Djungelkniv Jaws 721 Knivblad i böjd / kurvig form, märkt 440 stainles steel. Knivskaft i mörkt trä och mässing. Bladets längd 33 cm, och knivens längd 45 cm. Knivslida av krokodilpräglat konstläder, tre tryckknappar. varav en trasig

350 kr

Utrop: 250 kr

Fritid Sport

Kniv Bowie professional stainless steel totalläng 33cm blad 23cm med slida

600 kr

Utrop: 150 kr

Fritid Sport

KÄPP/VÄRJA. Orientalisk.1900-tal.Skuret trä och ben. Lejonmaskaron som knopp. Längd ca 93 cm. Bruksslitage

850 kr

Utrop: 250 kr

Fritid Sport

850 kr

Utrop: 250 kr

Fritid Sport

2st KÄPP/VÄRJA. Orientalisk.1900-tal.Skuret trä och ben. Lejonmaskaron som knopp. Längd ca 93 cm.och 57cm Bruksslitage samt övre delen av handtaget saknas på den längre

325 kr

Utrop: 150 kr

Fritid Sport

Samuraj svärd med balja, ej skarpslipad, totallängd c:a 103cm, ej visning

600 kr

Utrop: 250 kr