1 - 7 av 7

Avslutad | Modekvaliten – Lördag 20 mars

Klubbad för

Kläder Stövlar

STÖVLETT, LOUIS VUITTON, svart skinnlack, lågt skaft med resår, stl 40, låg klack med nitar (en saknas), visst bruksslitage.

1 600 kr

Utrop: 1 800 kr

Kläder Stövlar

STÖVLAR, LOUIS VUITTON, Monogram Mini Lin, bruna lackdetaljer, stl 37, klack 7cm, skopåse, kartong.

2 700 kr

Utrop: 1 400 kr

Kläder Stövlar

BOOTS, CHANEL, Tweed, CC toe, svart/vitt tyg, svart lack, stl 36½, snörning, skopåse.

4 600 kr

Utrop: 3 000 kr

Kläder Stövlar

BOOTS, CHANEL, svart skinn, CC toe, snörning, samt dragkedja på insidan, stl 36C, skopåse, kartong.

4 100 kr

Utrop: 3 000 kr

Kläder Stövlar

STÖVLETT, TOM FORD, Zip High, svart skinn, dragkedja, stl 37, klack 10,5cm, skopåse, kartong.

950 kr

Utrop: 1 100 kr

Kläder Stövlar

STÖVLETT, VALENTINO, Garavani, Stud, svart skinn, stl 40, klack 11cm, omsulade, liten lagning på klack höger fot.

1 400 kr

Utrop: 1 400 kr

Kläder Stövlar

STÖVLETT, GUCCI, Suede Ankel boots, svart mocka, stl 37, klack 7cm.

2 400 kr

Utrop: 2 500 kr