1 - 6 av 6

Avslutad | Pant – Tisdag 2 mars 2021

Klubbad för

Litografi, "De Andra" av Mikael Persbrant 57/250, 77x58cm, signerad, i vit ram, OBS! Visas och hämtas hos Sefina Skärholmen

Lennart Jirlow (1936-2020) Grafiskt blad, Resturangmotiv, signerad och numrerad 382/385, bildyta 40x 47cm i ram. Visas o hämtas på Sefina S:t Eriksgatan 20

3 700 kr

Utrop: 5 000 kr

KIRSI NEUVONEN (1960-), etsning och akvatint, Kentauri, signerad, numrerad 7/70 och daterad -90, mått: ca20x26cm, i ram. Visas o hämtas på Sefina S:t Eriksgatan 20

475 kr

Utrop: 450 kr

Ulf Gripenholm (1943-) Grafiskt tryck, Dagvandrare, numrerad 223/450 1978, motivets mått ca39x49cm, skadad inramning, Visas o hämtas på Sefina S:t Eriksgatan, betalas på Kaplans

Bert Håge Häverö (1932–2014) Grafiskt tryck, Skärgårdsmotiv, nr 321/360, motivets mått 35x42cm, skadad inramning, Visas o hämtas på Sefina S:t Eriksgatan, betalas på Kaplans

Madeleine Pyk (1934-) Grafiskt tryck, motiv med hästar, nr33/295, motivets mått 25x18cm, inramad. Visas o hämtas på Sefina S:t Eriksgatan, betalas på Kaplans