1 - 11 av 11

Avslutad | Pant – Tisdag 6 april

Klubbad för

Vas, Marselis Denmark, signerad: 2633, höjd: 14cm

400 kr

Utrop: 425 kr

Tekoppar med fat 6st, Gefle, design: Arthur Percey, modell: Blå Hyacint, höjd: 6,5cm

2 400 kr

Utrop: 750 kr

2 500 kr

Utrop: 750 kr

Vas, Royal Copenhagen, signerad: 2650/2308 RO, höjd: 29cm

450 kr

Utrop: 550 kr

Fat med lejon, Ø22cm

50 kr

Utrop: 50 kr

Figurin Lisa Larson, Amalia, H: 18,5cm

1 800 kr

Utrop: 1 600 kr

Figurin Lisa Larson, Alla Världens Barn, Nord, H: 12cm

Utrop: 425 kr

Höganäs, krus, 3L, brunglaserat stengods, H:19cm Ø15,5cm

125 kr

Utrop: 75 kr

Karott, Rörstrand, ur serien "Grön Anna", H:9,7cm Ø18cm, krackelerad

25 kr

Utrop: 75 kr

Figurin, Pigga Ponnyn, Lilla Skansen, Lisa Larson, Gustavsberg, höjd:8,5cm

400 kr

Utrop: 500 kr

Figurin, Häst, Lilla Zoo, Lisa Larson, Gustavsberg, höjd:10cm

475 kr

Utrop: 500 kr