1 - 20 av 24
12 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 6 april

Klubbad för

Skål, Iittala, design: Oiva Toikka, modell: Kastehelmi, Ø 20cm, höjd: 10cm

225 kr

Utrop: 200 kr

Koppar 7st med fat 6st, Iittala, design: Oiva Toikka, modell: Kastehelmi, klarglas

700 kr

Utrop: 250 kr

Assietter 8st, Iittala, design: Oiva Toikka, modell: Kastehelmi, Ø17,5cm, en med nagg i kanten

600 kr

Utrop: 250 kr

Assietter 6st, Iittala, design: Oiva Toikka, modell: Kastehelmi, Ø14cm

425 kr

Utrop: 200 kr

Skål Johansfors, Ø15,5cm, H: 11cm

300 kr

Utrop: 375 kr

Skål Johansfors, signerad Råman, Ø13,3cm, H: 15cm

350 kr

Utrop: 425 kr

Skål Vicke Lindström, Kosta, H1386, L: 16,2cm, med nagg

Utrop: 250 kr

Skål Johan Hoffman, Ø16cm, H: 10,5cm, nagg

Utrop: 550 kr

Figurin Oiva Toikka Nuutafärvi, glasfågel, signerad, L: 17cm

950 kr

Utrop: 425 kr

Figurin, Swarovski, Fågelfamilj, liten nagg

50 kr

Utrop: 50 kr

Figurin Swarovski, Räv, L: 4cm

Utrop: 150 kr

Figurin Swarovski, Anka, H: 3cm

125 kr

Utrop: 150 kr

Figurin Swarovski, Katt med metalldetalj, H: 3,3cm

125 kr

Utrop: 150 kr

Figurin Swarovski, Säl med metalldetalj, L: 4cm

125 kr

Utrop: 150 kr

Figurin Swarovski, Nalle på skridskor med tyg och metalldetalj, H: 5cm

225 kr

Utrop: 150 kr

Figurin Swarovski, Skrivdon med metalldetalj, H: 6,5cm

150 kr

Utrop: 150 kr

Figurin Swarovsi, Tupp, L: 3,5cm

Utrop: 150 kr

Figurin Swarovski, Pingvin, H: 3,1cm

125 kr

Utrop: 150 kr

Figurin Swarovski, Anka, H: 3,8cm

Utrop: 150 kr

Fat Birgitta Nyrén igelkott , glas Ø39 Steninge Slott 2004, bruksslitage

Utrop: 250 kr