1 - 7 av 7

Avslutad | Pant – Tisdag 13 april 2021

Klubbad för

Stina Sunesson 1925-1998 "Vår i Tällberg" gouache signerad 40x36 bildyta24x20cm inramad

5 400 kr

Utrop: 3 600 kr

Litografi signerad Sven Olof Ehren 84, HC 13 av 30, 77cmx64,5cm,

Utrop: 375 kr

Hans Lindberg, Oljemålning på duk, -89, motiv 38x46cm

Utrop: 250 kr

Axel Nilsson, Oljemålning på pannå, motiv 35x38cm

1 700 kr

Utrop: 1 200 kr

Bo Jönsson, Oljemålning på duk, motiv:22x25cm i guldram

Utrop: 250 kr

Hans Johnfors (1941 - ), färgetsning, signerad och daterad 1994, nummer 175/175, i ram, 41x36

150 kr

Utrop: 200 kr

Dag Peterson, ( 1939-2019 ), 2st tryck, signerade och daterade 1968 och 1969, 2/70, i ram, 50x41cm

400 kr

Utrop: 375 kr