1 - 7 av 7
Just nu klubbas denna auktion online. Gå in här

Realtidsauktion | Pant – Tisdag 13 april

Klubbad för

Stina Sunesson 1925-1998 "Vår i Tällberg" gouache signerad 40x36 bildyta24x20cm inramad

Ej klubbad

Bud: 5 200 kr

Utrop: 3 600 kr

Litografi signerad Sven Olof Ehren 84, HC 13 av 30, 77cmx64,5cm,

Ej klubbad

Inga bud

Utrop: 375 kr

Hans Lindberg, Oljemålning på duk, -89, motiv 38x46cm

Ej klubbad

Inga bud

Utrop: 250 kr

Axel Nilsson, Oljemålning på pannå, motiv 35x38cm

Ej klubbad

Bud: 1 000 kr

Utrop: 1 200 kr

Bo Jönsson, Oljemålning på duk, motiv:22x25cm i guldram

Ej klubbad

Inga bud

Utrop: 250 kr

Hans Johnfors (1941 - ), färgetsning, signerad och daterad 1994, nummer 175/175, i ram, 41x36

Ej klubbad

Bud: 150 kr

Utrop: 200 kr

Dag Peterson, ( 1939-2019 ), 2st tryck, signerade och daterade 1968 och 1969, 2/70, i ram, 50x41cm

Ej klubbad

Bud: 400 kr

Utrop: 375 kr