1 - 3 av 3

Avslutad | Pant – Tisdag 18 maj

Klubbad för

Aftonväska S830 brv: 116,1g, defekter finns. Yttermått väska: 10,5x13cmm. Innerdel i tyg: 9,5x9,5cm, innerficka finns.

450 kr

Utrop: 550 kr

Accessoarer Övrigt

Solglasögon, Ray-Ban Wayfarer, Refnr RB2140, 902 50¤20, 150 3N, bruksskick

550 kr

Utrop: 50 kr

Accessoarer Övrigt

Solglasögon, Julbo, Vintage ca 80-tal, med läder- och plastdetaljer (gulnat, skador), i fodral

200 kr

Utrop: 125 kr