1 - 3 av 3

Avslutad | Lilla Smycken – Torsdag 27 maj 2021

Klubbad för

TRESTENSRING, platina, 3 gammalslipade diamanter 0,53 ctv enligt gravyr, ca W/P, Juvelfabriken, Stockholm 1942, stl 18,25 mm, vikt 3,4 g, diamanterna har skador och nagg.

2 100 kr

Utrop: 1 400 kr

TRESTENSRING, 18K vitguld, 3 briljantslipade diamanter ca 0,25 ctv, ca W-TCr/SI, stl 17 mm, vikt 2,9 g.

Utrop: 3 700 kr

ENGELBERT, ring, 18K vitguld, 3 briljantslipade diamanter ca 0,35 ctv ca W/VS, stl 16,25 mm, vikt 4,0 g, gravyr.

3 000 kr

Utrop: 3 400 kr