1 - 1 av 1

Avslutad | Lilla Smycken – Torsdag 27 maj 2021

Klubbad för

3 DOSOR, silver, ovala, 1841-1865, förgyllda insidor, samtliga har uppfällbara lock, dekor, total vikt 149,0 g, alla har gravyrer, en har små bucklor.

1 400 kr

Utrop: 1 100 kr