1 - 1 av 1

Avslutad | Pant – Tisdag 15 juni

Klubbad för

Inge Schiöler (1908-1971), grafiskt blad, signerad, numrerad 33/195, båtmotiv, mått inkl. ram 61x64cm, mått exkl. ram och passpartout 46x50cm, ej examinerad ur ram, ram ej tejpad. Visas och hämtas på Sefina Birger Jarlsgatan 12 (betalning till Kaplans).

1 300 kr

Utrop: 900 kr