1 - 20 av 488
123...25 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 15 juni

Klubbad för

Örhänge 14K brv: 0,6g längd: 8mm, udda, saknar stopper, med grön sten och diamanter 3xca0,01ct

700 kr

Utrop: 850 kr

Armring 18K 35,3g 60x70mm, trefärgad, öppningsbar med låsåtta, små repor och bucklor finns

Utrop: 15 400 kr

Ring 14K 5,3g Ø16½ skev, pusselring i två delar, trefärgad men avskavt

Utrop: 2 300 kr

Ring 14K 4,1g Ø17¾ tvåfärgad, missfärgad med svart sten och åttkantsslipade diamanter 6xca0,01ct

Hänge 18K 0,8g med bucklor och ytliga repor, hjärta

Utrop: 350 kr

Parti guld 9K 6,7g skadat, halskedja och udda örhänge

Utrop: 1 400 kr

Örhängen 18K brv: 0,8g Ø8mm med pärlor (varav en lös)

Utrop: 350 kr

Örhänge 18K brv: 0,1g med vit sten, saknar stopper

Utrop: 50 kr

Ring 18K brv: 1,3g Ø16½ skev och bucklig skena, graverad, med röd sten och defekta pärlor

Utrop: 550 kr

Ring S925 1,2g Ø17 skev, med vita stenar

25 kr

Utrop: 50 kr

Ring S925 3,7g Ø17¾ med vita stenar, defekt, saknar sten/pärla

25 kr

Utrop: 50 kr

Örhänge 14K brv: 0,1g, ett udda, med vita stenar

Utrop: 50 kr

Örhängen 18K brv: 6,2g 13st udda, vissa defekta, sex stycken saknar stopper, vissa med sten eller diamant 0,0025ct

Utrop: 2 600 kr

Örhängen 18K 1,8g skeva med vita stenar

650 kr

Utrop: 600 kr

Kedja Venezia 18K 4,3g 46,5cm något defekt i länkar

Utrop: 1 800 kr

Örhänge 14K 0,4g ett udda, hästsko

Utrop: 125 kr

Örhängen 14K 2,4g längd: ca 14mm, med pärlor och vita stenar

550 kr

Utrop: 700 kr

Hänge 18K 3,3g defekt, missfärgad, Tutankhamun

Utrop: 1 400 kr

Hänge 18K 1,5g 15x30mm inkl ögla, krucifix, trefärgat, naggad baksida

Utrop: 700 kr

Ring 14K brv: 3,6g Ø18½ med lila och vita stenar, flera stenar saknas

Utrop: 1 200 kr