1 - 20 av 21
12 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 24 augusti 2021

Klubbad för

Filmaffisch, Bombi Bitt och jag (1936), efter Frithiof Nilsson-Piratens bok 1932, 100 x 70cm, Borås Kliché & Litografiska AB

Utrop: 375 kr

Dryckeshorn med detaljer i nysilver längd: cirka 52cm, fot saknas

375 kr

Utrop: 425 kr

Skulptur, Lisa Larson "Tänkaren", brons, signerad 570, höjd ca 13,5cm

8 900 kr

Utrop: 5 800 kr

Skål, Stelton "Horizon", Ø10cm, i ask

Utrop: 200 kr

Utrop: 200 kr

Utrop: 200 kr

Utrop: 200 kr

Utrop: 200 kr

Utrop: 200 kr

Utrop: 200 kr

Utrop: 200 kr

Utrop: 200 kr

Utrop: 200 kr

Utrop: 200 kr

Vas, glaserat stengods, Laholm numrerad 2036, höjd: 15cm

Utrop: 100 kr

Fat, glaserat stengods, Laholm numrerad 1754, Ø15cm

Utrop: 125 kr

Termoskanna, Georg Jensen Bernadotte, rymmer 1L, höjd: 24cm

850 kr

Utrop: 425 kr

Träfigur, Kay Bojesen, Apa, 20cm

700 kr

Utrop: 375 kr

550 kr

Utrop: 375 kr

Träfigur, Kay Bojesen, Björn, 25cm

1 000 kr

Utrop: 800 kr