1 - 8 av 8

Avslutad | Pant – Tisdag 24 augusti 2021

Klubbad för

Skulptur, glas, Kosta Sweden, design: Göran Wärff, signerad 97070, höjd: 12cm

225 kr

Utrop: 200 kr

Skål, glas, Collection Siebenstern, Original Walther Glas, höjd: 14cm

175 kr

Utrop: 200 kr

Ljusstake, glas, iittala, modell: Festivo, höjd: 18cm

200 kr

Utrop: 225 kr

200 kr

Utrop: 225 kr

Skål med handtag, "Irena Handmade" slipad kristall, höjd ca 25cm, bredd: 25cm

175 kr

Utrop: 200 kr

Vinglas, Orrefors Nobel, Gunnar Cyren, 6st, vitvin, höjd: 15,5cm

2 400 kr

Utrop: 900 kr

Snapsglas, Orrefors Nobel "Djävul", 4st, höjd: 15,5cm

3 100 kr

Utrop: 1 200 kr

Skål på fot, Riihimäki glasbruk, Glaspressad glas, höjd: 21,5cm, bredd: 230mm, blå, små repor inuti skålen

Utrop: 300 kr