1 - 1 av 1

Avslutad | Pant – Tisdag 24 augusti 2021

Klubbad för

Armbandsur, Longines Conquest, Ø30mm, Quartz, Stål, Datum, safirglas, viklås, Refnr. L3.277.4, Snr. 42976439, Bruksslitage i form av små repor annars fint skick

2 700 kr

Utrop: 3 000 kr