1 - 3 av 3

Avslutad | Pant – Tisdag 21 september 2021

Klubbad för

Katarina Fontaine (1897-1970), olja på duk, landskapsmotiv, ca 46x38cm, i träram, ej visning

Utrop: 250 kr

Utrop: 250 kr

Litografi B.Lindström signerad och numredade 30/99, höjd: 33,5cm, bredd: 26,5cm, ej visning

500 kr

Utrop: 600 kr