1 - 4 av 4

Avslutad | Pant – Tisdag 21 september

Klubbad för

Katarina Fontaine (1897-1970), olja på duk, landskapsmotiv, ca 46x38cm, i träram, ej visning

Utrop: 250 kr

Utrop: 250 kr

Litografi B.Lindström signerad och numredade 30/99, höjd: 33,5cm, bredd: 26,5cm, ej visning

500 kr

Utrop: 600 kr

Litografi B.Lindström signerad och numredade 28/300, höjd: 72cm, bredd: 92,2cm, ej visning

800 kr

Utrop: 1 000 kr