1 - 20 av 734
123...37 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 21 september 2021

Klubbad för

Armring 21K 10,7g Ø65mm

Utrop: 5 400 kr

Örhängen ett par 21K 7,8g Ø22mm

Utrop: 4 000 kr

Ring 18K 2,7g Ø17¾, med diamanter totalt 0,24ct enligt gravyr

Utrop: 2 400 kr

Örhängen ett par 18K 1,9g

1 100 kr

Utrop: 1 400 kr

Ring 18K 2,1g Ø17½

Utrop: 1 500 kr

Smycken Kedja

Kedja Pansar 18K 4,7g längd: 47,5cm bredd: 1,5mm

Utrop: 2 800 kr

Armband 18K tvåfärgat 24,7g längd: 20,5cm bredd: 9mm

Utrop: 14 400 kr

Armband Bismarck 18K 6,2g längd: 18,5cm bredd: 4mm

2 500 kr

Utrop: 3 000 kr

Örhängen ett par 18K tvåfärgade 2,6g

Utrop: 1 800 kr

Smycken Kedja

Kedja Venezia 18K 5,4g längd: 50cm bredd: 1mm

Utrop: 2 700 kr

Ring 18K vitguld 3,7g Ø18, med diamanter totalt 0,04ct enligt gravyr

Utrop: 2 400 kr

Ring 18K vitguld 4,0g Ø17¾, med diamant 1x0,17ct enligt gravyr

Utrop: 3 300 kr

Ring 18K vitguld 4,5g Ø19, med stenar

Utrop: 2 900 kr

Armring S830 27,8g Ø63mm, signerad: PoB

150 kr

Utrop: 200 kr

Örhängen ett par S925 0,7g, förgyllda

25 kr

Utrop: 50 kr

Örhängen ett par S925 0,8g, förgyllda

25 kr

Utrop: 50 kr

25 kr

Utrop: 50 kr

25 kr

Utrop: 50 kr

50 kr

Utrop: 50 kr

Örhängen ett par S925 0,2g, förgyllda med stenar

25 kr

Utrop: 50 kr