1 - 1 av 1

Avslutad | Smyckekvaliten – Lördag 27 november 2021

Klubbad för

Ädelstenar Safirer

OBEHANDLAD SAFIR, ovalslipad, 8,60 ct, 15,06x9,17x6,04 mm, ursprung Sri Lanka, Swedish Gem Lab report GR00661, litet nagg på paviljongen.

60 000 kr

Utrop: 66 000 kr