1 - 1 av 1

Avslutad | Smyckekvaliten – Lördag 27 november

Klubbad för

Ädelstenar Safirer

OBEHANDLAD SAFIR, ovalslipad, 8,60 ct, 15,06x9,17x6,04 mm, ursprung Sri Lanka, Swedish Gem Lab report GR00661, litet nagg på paviljongen.

60 000 kr

Utrop: 66 000 kr