1 - 3 av 3

Avslutad | Pant – Tisdag 12 oktober

Klubbad för

Skulptur "Cooee" design av Ollie, i Limestone/kalksten, höjd:23cm

275 kr

Utrop: 300 kr

Emil Hagström (1892-1952) Olja på pannå 54x45cm, landskap, i gulfärgad ram, signerad med årtal, OBS! Hämtas och visas på Sefina i Skärholmen - Skärholmsgången 1

150 kr

Utrop: 200 kr

Ardy Strüwer (1939- ) Olja på duk, "Bird Woman", 55x46cm, signerad Ardy S VII 2009, i ram med mindre skav, Proveniens: Inköpt Galleri 701, Jönköping 2010. Visas och hämtas på Sefina S:t Eriksgatan 20 i Stockholm. Betalning sker på Kaplans

5 200 kr

Utrop: 5 000 kr