1 - 15 av 15

Realtidsauktion | Pant – Tisdag 19 oktober

Aktuell budnivå

Pärlcollier, odlade saltvattenspärlor Ø 6,2-8,0mm, doserat, längd: 43,5cm, lås S925

Inga bud

Utrop: 425 kr

Lägg bud

Pärlcollier, odlade saltvattenspärlor Akoya, Ø 6,5-6,9mm, längd: 45cm. lås S835, pärla saknas i lås

500 kr

Utrop: 600 kr

Lägg bud

Pärlcollier, odlade sötvattenspärlor Ø ca 12x8,5mm, längd: 42,5cm, magnetlås oädelt

Inga bud

Utrop: 550 kr

Lägg bud

Pärlcollier, odlade saltvattenspärlor Akoya Ø 8,1-8,6mm, längd 55cm, lås 18K vitguld med pärla

1 400 kr

Utrop: 1 600 kr

Lägg bud

Lampa, Goebel, glas med kattmotiv, design: Rosina Wachtmeister, höjd: 25,5cm bredd: 25,5cm

700 kr

Utrop: 850 kr

Lägg bud

Foo hundar 1 par, Kina, marmorliknande material, en med nagg, höjd: 9,5cm

Inga bud

Utrop: 1 000 kr

Lägg bud

Väska, Michael Kors, svart läder, avtagbar axelrem, lagad i ena fästet till handtaget

Inga bud

Utrop: 500 kr

Lägg bud

Jacka, Tiger of Sweden, modell: Rewind, nr T6071001, färg: svart, storlek: 52

Inga bud

Utrop: 1 100 kr

Lägg bud

Jacka Gant The Long Commuter Jacket, färg: 405 Navy, storlek: L,

850 kr

Utrop: 1 100 kr

Lägg bud

Netsuke, sjöfågel, Yoshikawa Japan, trä, längd: 5,7cm

250 kr

Utrop: 300 kr

Lägg bud

Manschettknappsask Widerholm & Dahlberg, "Orginell", Eskilstuna, vit metall

1 100 kr

Utrop: 1 400 kr

Lägg bud

Skulptur, design: Robbi Jones, "Verena", polerad mässing, höjd: 22cm

2 500 kr

Utrop: 3 000 kr

Lägg bud

Tavla, Signerad Maja Fjaestad "Stenparti" huvudtryck 3 25x32cm exkl ram

25 kr

Utrop: 300 kr

Lägg bud

Tavla, Signerad: Maja Fjaestad "gammalt brunnskar skåne" huvudtryck 22/100 24x29cm exkl ram sprickor finns

Inga bud

Utrop: 300 kr

Lägg bud

Pärlcollier, odlade färgade sötvattenpärlor med lås i metall längd 41,2cm

225 kr

Utrop: 75 kr

Lägg bud