1 - 10 av 10

Avslutad | Pant – Tisdag 19 oktober 2021

Klubbad för

Figurin, keramik Gustavsberg sign Lisa Larsson Tiger, läng 27cm höjd 8,5cm, ur serien Afrika

950 kr

Utrop: 850 kr

Kruka, stengods, Höganäs, ½ liter, höjd: 8cm, bredd: 12cm

Utrop: 75 kr

Kruka, stengods, Höganäs, höjd: 12cm, bredd: 12,5cm

125 kr

Utrop: 75 kr

Krus, stengods, Höganäs, 1/8L, höjd: 9cm, Ø 6,5cm

50 kr

Utrop: 50 kr

Lisa Larson, Mus, Gustavsberg, stengods, höjd: 7,5cm

1 600 kr

Utrop: 1 300 kr

Figurin Lisa Larson, liten luftballong ur serien "Traffic", Gustavsberg, höjd: 11cm, små lackskador

Utrop: 4 800 kr

Fat Gustavsberg Argenta 1196 II, Wilhelm Kåge, 29,5x29,5cm

850 kr

Utrop: 1 000 kr

Figurin Upsala-Ekeby, katt, Göran Andersson, höjd: 16cm, lagning vid svans, sprickor i putsen

600 kr

Utrop: 50 kr

Figurin Upsala-Ekeby, sittande flicka, Mari Simmulsson, höjd: 18cm

325 kr

Utrop: 250 kr

Fat Upsala-Ekeby , Mari Simmulson, 33x20,5cm, liten nagg på sargen

Utrop: 300 kr