1 - 10 av 10

Realtidsauktion | Pant – Tisdag 19 oktober

Aktuell budnivå

Figurin, keramik Gustavsberg sign Lisa Larsson Tiger, läng 27cm höjd 8,5cm, ur serien Afrika

950 kr

Utrop: 850 kr

Lägg bud

Kruka, stengods, Höganäs, ½ liter, höjd: 8cm, bredd: 12cm

Inga bud

Utrop: 75 kr

Lägg bud

Kruka, stengods, Höganäs, höjd: 12cm, bredd: 12,5cm

50 kr

Utrop: 75 kr

Lägg bud

Krus, stengods, Höganäs, 1/8L, höjd: 9cm, Ø 6,5cm

25 kr

Utrop: 50 kr

Lägg bud

Lisa Larson, Mus, Gustavsberg, stengods, höjd: 7,5cm

1 100 kr

Utrop: 1 300 kr

Lägg bud

Figurin Lisa Larson, liten luftballong ur serien "Traffic", Gustavsberg, höjd: 11cm, små lackskador

Inga bud

Utrop: 4 800 kr

Lägg bud

Fat Gustavsberg Argenta 1196 II, Wilhelm Kåge, 29,5x29,5cm

800 kr

Utrop: 1 000 kr

Lägg bud

Figurin Upsala-Ekeby, katt, Göran Andersson, höjd: 16cm, lagning vid svans, sprickor i putsen

25 kr

Utrop: 50 kr

Lägg bud

Figurin Upsala-Ekeby, sittande flicka, Mari Simmulsson, höjd: 18cm

225 kr

Utrop: 250 kr

Lägg bud

Fat Upsala-Ekeby , Mari Simmulson, 33x20,5cm, liten nagg på sargen

Inga bud

Utrop: 300 kr

Lägg bud