1 - 12 av 12

Realtidsauktion | Pant – Tisdag 19 oktober

Aktuell budnivå

Dricksglas 4st, Iittala, design: Kaj Franck, modell: Kartio, höjd: 8cm

225 kr

Utrop: 275 kr

Lägg bud

Ljuslykta, Orrefors, höjd: 5cm, bredd: 10,5cm

Inga bud

Utrop: 50 kr

Lägg bud

Champagneglas 2st, Capri Crystal, höjd: 21cm

Inga bud

Utrop: 125 kr

Lägg bud

Ljuslykta Kosta Boda, glas, Ø11,3cm

Inga bud

Utrop: 100 kr

Lägg bud

Vas Kosta Boda, modell: Satelite, design: Bertil Vallien, snr: 49250, signerad, höjd: 28,5cm

400 kr

Utrop: 500 kr

Lägg bud

Kosta Boda, Vas designad av Per Sundberg, frostat glas, Höjd: ca 23cmm, Signerad PBS 4942.23, med kartong

Inga bud

Utrop: 1 100 kr

Lägg bud

Kosta Boda, Decander, Macho av Kjell Engman, Grön/Brun, Nr: 7080012, Höjd: ca250mm, 80cl, kartong

700 kr

Utrop: 850 kr

Lägg bud

Kosta Boda, Decander, Macho av Kjell Engman, Grön/Brun, Nr: 7080011, Höjd: ca180mm, 90cl, kartong

550 kr

Utrop: 600 kr

Lägg bud

Kosta Boda, Decander, Macho av Kjell Engman, Blå, Nr: 7080010, Höjd: ca140mm, 70cl, kartong

300 kr

Utrop: 375 kr

Lägg bud

Kosta Boda, Vas, Floating Flower av Olle Brozen, glas, ca 150mm, Nr: 7040320, kartong

500 kr

Utrop: 600 kr

Lägg bud

Ölglas 12st Lasse Åberg, höjd: 22,5cm, ett av glasen har nagg

400 kr

Utrop: 500 kr

Lägg bud

Snapsglas 5st Lasse Åberg, höjd: 11cm, ett glas med nagg och spricka

50 kr

Utrop: 75 kr

Lägg bud