1 - 12 av 12
Just nu klubbas Fashionabla online. Gå in här

Avslutad | Pant – Tisdag 23 november

Klubbad för

Elgitarr Fender Stratocaster, Japan, sn: Q091378 i hårt fodral

4 300 kr

Utrop: 3 300 kr

Basgitarr Fender Squire Shortcastle musicmaster sn: YN697838 i skadat fodral

5 200 kr

Utrop: 2 100 kr

Bas Samick Greg Nennett lackskador i mjukt fodral

550 kr

Utrop: 700 kr

Akustisk Gitarr Martin & Co CMF sn:1406774 i mjukt fodral

12 200 kr

Utrop: 14 600 kr

Elbas Fernandez Presicion sn: 018793 bruksskick i mjukt fodral

1 700 kr

Utrop: 1 400 kr

Musikinstrument Övrigt

Förstärkare med högtalarlåda, Peavey Head 3120 med kabinett 4x12, skavmärken. . Visas och hämtas hos Sefina malmö - Östergatan 35

Utrop: 6 600 kr

Elgitarr ESP Ltd, FM-418, 8-strängad, EMG-pickuper, made in Indonesien. Visas och hämtas hos Sefina malmö - Östergatan 35

1 200 kr

Utrop: 1 500 kr

Musikinstrument Övrigt

Mikrofon, Shure SM58, dynamisk, små lackrepor.

550 kr

Utrop: 500 kr

Elgitarr, Ibanez, RG Premium, RG950WFMZ, Tiger Eye, trä: basswood, flame maple, bubinga & wenge. Indonesien, svajarm, verktyg, mycket gott skick, originaletui, S/n: 170502029

4 300 kr

Utrop: 5 100 kr

Musikinstrument Träblås

Tvärflöjt Muramatsu , modell: 10873, original fodral

9 500 kr

Utrop: 3 900 kr

LTD-Deluxe EC-1000 Elgitarr snr. W19091031, bruksslitage i mjukt fodral

4 600 kr

Utrop: 3 600 kr

Epiphone Les Elgitarr Paul Muse Wanderlust Green Metallic, Snr. 19121527684, Made in China, Nyskick i kartong

3 300 kr

Utrop: 2 400 kr