1 - 9 av 9
Just nu klubbas Fashionabla online. Gå in här

Avslutad | Pant – Tisdag 23 november

Klubbad för

Fritid Cyklar

Cykel Fixie Inc cycles for heroes, aluminium-ram AL6061 T6, skivbromsar, saknar skärmar och stöd, silverfärgad, serienummer UCTI 537686. Visas och hämtas hos Sefina malmö - Östergatan 35

1 000 kr

Utrop: 1 600 kr

Fritid Sport

Driver, Callaway Epic Max IM10, loft 10,5°, skaft Project X HZRDUS Smoke iM10, massa 50g (regular), headcover. bra skick - endast små repor på sulan, justerbar offset mm. s/n: V21013D8528T. Visas och hämtas hos Sefina Göteborg - Rosenlundsgatan 4.

Utrop: 2 100 kr

Fritid Sport

Golfklubbor, 7 st Wilson 431 SS, XLS Profile, järn; #5-SW + 2st metalwoods med grafitskaft (#3 & hybrid), herr (regular flex), headcovers, bag (Cobra) samt , ej äldre putter, diverse bollar/peggar.visning

Utrop: 1 200 kr

Fritid Sport

Golfskor, Footjoy PRO SL, storlek 41, vita/grå kappa, med golfhandske Footjoy (v) stl M. sparsamt använt.

225 kr

Utrop: 450 kr

Fritid Sport

Golfset, Callaway Big Bertha Irons (2002), 9 st järn #4 - SW med stålskaft (Uniflex), driver C4 loft 12° grafit (firm), MW #4, golfbag Callaway. Två putters; Voit Deep Blue IV, WaveHot 2-ball TR. bruksskick. Visas och hämtas hos Sefina Göteborg - Rosenlundsgatan 4.

250 kr

Utrop: 1 000 kr

Fritid Sport

Fiskespö Kayoba Traveller 1805, längd: 180cm med rulle Kayoba traveller Gear Ratio -5.2:1,modellnr:722085

Utrop: 250 kr

Fritid Sport

Fiskespö Shimano Beat Master , längd:165cm med

75 kr

Utrop: 100 kr

Fritid Sport

Fiskespö med skydd, längd: 178cm

Utrop: 75 kr

Fritid Sport

Fiskedrag 14 st äldre modell i låda

125 kr

Utrop: 50 kr