1 - 20 av 48
123 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 23 november

Klubbad för

Bordsbestick S830 brv1034,2g modell Chippendale 12 Knivar 203mm rostfria blad 12 Gafflar 176mm

4 600 kr

Utrop: 5 100 kr

Bordsbestick S830 419,6g modell Chippendale 12 Skedar 182mm

2 300 kr

Utrop: 2 800 kr

Smörknivar 2st S830 brv79,8g 169mm modell Chippendale rostfria blad

375 kr

Utrop: 375 kr

Kaffeskedar 12st S830 155,4g 120mm modell Chippendale

850 kr

Utrop: 1 100 kr

Bakelsespade S830 brv88,4g 219mm modell Chippendale rostfritt blad

325 kr

Utrop: 400 kr

Fat S830 2177g graverad

Mjölkkanna 308,5g kontrollstämplat silver H12,5cm förgylld insida design: Möllenborg

Kaffekanna 1083g kontrollstämplat silver H:28cm

Dessertskedar S830 171,5g 16cm

Utrop: 1 200 kr

Silversked med skeppsmotiv, längd 193mm, 49,7g, svensk importstämpel, råttsvansutförande.

Utrop: 350 kr

Moccaskedar 12st, S800 109,9g Svenska Floran 100mm

500 kr

Utrop: 600 kr

Tårtgafflar 12st S800 223,7g Svenska Floran 135mm

1 900 kr

Utrop: 1 200 kr

Moccaskedar 12st S800 88,7g Viking Rose, norskt silver 102mm

Utrop: 500 kr

Tårtgafflar 12st S800 204,9g, Viking Rose 145mm

1 300 kr

Utrop: 1 400 kr

Tårtspade S800 41g Viking Rose 208mm

375 kr

Utrop: 300 kr

Sockertång, Kompottsked, gaffel S830 42,9g Norskt silver, Viking Roseq

225 kr

Utrop: 275 kr

Silverbestick Sachsisk-modell, 830s, tillverkare Cohr, bordskniv 6st 22cm, samt 6s bordsgaffel 18cm, brv 662g

1 900 kr

Utrop: 2 200 kr

Silverbestick Sachsisk-modell, 830s, tillverkare Cohr, 6st bordskedar 182mm, 249,8g

Utrop: 1 600 kr

1 900 kr

Utrop: 2 200 kr

Silverbestick Sachsisk-modell, 830s, tillverkare Cohr, 6st skedar 182mm, 249g

1 300 kr

Utrop: 1 600 kr