1 - 20 av 35
12 Gå till
Just nu klubbas Fashionabla online. Gå in här

Avslutad | Pant – Tisdag 30 november

Klubbad för

Kikare Nikon Sportstar Ex 8x25 8.2° WF Waterproof, snr: BW122941, med linsskydd och originalfodral

375 kr

Utrop: 425 kr

Reservoirpenna Montblanc, Meisterstück, Iridium Point Germany, serienummer: KX1251921, i iask Montblanc

Reservoirpenna Parker, med manualer, med fyra refillers, i box med bruksslitage

250 kr

Utrop: 300 kr

Penna Montblanc, bläck, i läderetui Montblanc med bruksslitage

1 400 kr

Utrop: 800 kr

Plakett 24K 2,5g Pippi Longstocking 2,3cm x 1,3cm i etui

1 500 kr

Utrop: 1 500 kr

Kulspetspenna, Mont Blanc, "Meisterstück", längd: 138mm, Serienr: MF1482815, limmad spricka

650 kr

Utrop: 50 kr

Sedel, 100kr, 1963, stjärnmärkt, vikspår, små skador, i plastficka

Utrop: 175 kr

Samlarbok Madonna Rebel Hearts VIP Tour Book, Nr 07718 av 49999, limmet har släppt lite på sista sidan, kommer i numrerad kartong

Utrop: 600 kr

Stekpanna, Krögarhuset, tenn/mässing/koppar, 26,5cm, höjd 4cm, bruksskick

Utrop: 350 kr

Kastrull, Krögarhuset, tenn/mässing/koppar, 17cm, höjd 8cm, bruksskick

300 kr

Utrop: 350 kr

Ryggsäck Versace, 90s logo backpack, Modellnr: DFZ5350, nylon, 45x37x10cm, bruksskick

Utrop: 2 400 kr

Bestickset, Georg Jensen, Arne Jacobsen Collection, 4st Knivar, 4st Gafflar, 185mm, stainless steel, matte, i originalförpackning

Utrop: 350 kr

Skedar, 4st, Appetiser spoon, Global, GS-80, 110mm, 30th anniversary, Yoshikin, design: Komin Yamada, i originalförpackning, nyskick

400 kr

Utrop: 475 kr

Kniv, CRKT Hisshou, 2910, tot längd: 46,5cm, i låda, med slida. Ej med på visning.

1 800 kr

Utrop: 1 400 kr

Knivset, Rosenbaum Solingen, 12 delar, i orginalväska, defekt fäste. Ej med på visning.

650 kr

Utrop: 600 kr

Ljuskrona, björk, signerad EB, metallkedja, Ø42cm, höjd: 47cm. Ej med på visning.

Utrop: 125 kr

Taklampa, PH 4/3 Pendel, Louis Poulsen, design: Poul Henningsen, modell 117077, vit, aluminium, dimbar, Ø40 cm, höjd: 20cm, bruksskick. Ej med på visning.

Utrop: 2 400 kr

Julprydnader, 4st, Georg Jensen Damask, hjärtan i tyg, i ask

50 kr

Utrop: 50 kr

50 kr

Utrop: 50 kr

50 kr

Utrop: 50 kr