1 - 8 av 8
Just nu klubbas Fashionabla online. Gå in här

Avslutad | Pant – Tisdag 30 november

Klubbad för

Skål, Rörstrand, serie: Blå eld, design: Hertha Bengtsson, höjd: 8cm, bredd: 10,5cm

200 kr

Utrop: 100 kr

Fat, Rörstrand, serie: Blå eld, design: Hertha Bengtsson, längd: 17,5cm, bredd: 12cm, små nagg

150 kr

Utrop: 100 kr

Fat, Rörstrand, serie: Blå eld, design: Hertha Bengtsson, längd: 16,5cm, bredd: 14,5cm, små nagg

150 kr

Utrop: 125 kr

Figurin, Hockeyspelare målvakt, Gustavsberg, Lisa Larsson, osignerad, höjd 10,5cm

800 kr

Utrop: 600 kr

Figurin, Fotbollspelare, Gustavsberg, Lisa Larsson, signerad K-studio -94, höjd 18cm

550 kr

Utrop: 800 kr

Fat, Stig Lindberg, Studio Gustavsberg, lövformat, i fajans, längd: 31 cm

500 kr

Utrop: 475 kr

FIGURIN, fågel, porslin, av Karl Ens, Tyskland höjd:8,5cm

325 kr

Utrop: 150 kr

FIGURIN, fågel, porslin, av Karl Ens, Tyskland höjd:11cm

225 kr

Utrop: 150 kr