1 - 20 av 23
12 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 18 januari

Klubbad för

Accessoarer Övrigt

Armband Omega no374246 stål gummi med kvitto i kartong

1 100 kr

Utrop: 850 kr

Väska Marc Jacobs Gotham City North South Tote med dustbag

Utrop: 2 200 kr

Givenchy Edge card case, grå/gul 10,5x8,3cm i ask med dustbag och lagningsbit med

Väska Givenchy Antigona Bag Mini, Pale yellow, kalvläder, axelrem, 22x19x12 cm, med extra lagningsbit, dustbag

Louis Vuitton Néo Alma BB, monogram, empreinte leather cream, serie.nr: AR0280, köpt 2020, med kvittokopia, avtagbar axelrem, dustbag och original kartong, ca 24 x 18 x 11 cm

7 700 kr

Utrop: 9 000 kr

Louis Vuitton Neverfull PM damier, med tillhörande plånbok, serie.nr: MM3210, köpt 2020, med kvittokopia, dustbag och originalkartong, ca 30 x 21 x 13 cm

7 700 kr

Utrop: 9 000 kr

Louis Vuitton Suréne BB, monogram canvas, läder, serie.nr: DU0230, köpt 2020, med kvittokopia, dustbag och originalkartong, 24 x 17 x 11 cm

10 200 kr

Utrop: 10 800 kr

Gucci Dionysus GG Supreme mini bag, canvas, beige, detaljer i vitmetall, modell.nr: 421970, serie.nr: 493075, köpt 2020, med kvittokopia, dustbag och originalkartong, ca 20 x 15 x 6,5 cm

8 900 kr

Utrop: 10 200 kr

Saint Lauren, YSL LouLou Matelasse, medium black, serie.nr: PMR 5749460120, köpt 2020, med kvittokopia och dustbag, ca 29 x 21 x 11 cm

13 200 kr

Utrop: 9 600 kr

Fendi, KAN U Small, med BIC print, brun, läder, serie.nr: 8M0417 A659 208-8241, köpt 2020, med kvittokopia och dustbag, 19 x 13 x 9 cm

7 100 kr

Utrop: 8 400 kr

Louis Vuitton Speedy 25, monogram canvas, serie.nr: SP4077, tillverkad 2007, med dustbag, ca 24 x 20,5 x 15 cm

4 600 kr

Utrop: 3 600 kr

Louis Vuitton Looping MM, monogram canvas, serie.nr: FL0051, tillverkad 2001, med kvittokopia, ej original dustbag, ca 24,5 x 21 x 9,5 cm

3 600 kr

Utrop: 3 600 kr

Givenchy Tote Antigona floral, med tillbehörande plånbok, serie.nr: 3C1113, bruksskick, ca 40 x 32 x 15 cm

2 000 kr

Utrop: 1 300 kr

Coach Tabby Crossbody, flerfärgad, serie.nr: F1987-76199, avtagbar axelrem, 18 x 10 x 6 cm

950 kr

Utrop: 1 100 kr

Michael Kors, damväska, VANILLA, Sn: 020503653368

700 kr

Utrop: 750 kr

Weekendbag Christian Dior Monogramme vintage Boston, läder idetaljer samt handtag, 45x27cm, bruksslitage

2 000 kr

Utrop: 1 800 kr

Väska Christian Dior, vintage, Oblique monogramme, 22x16cm

1 600 kr

Utrop: 1 100 kr

Väska Mulberry, vintage 752482, brunt läder, 25x18cm, bruksslitage

700 kr

Utrop: 375 kr

Accessoarer Övrigt

Armband läder och tenn längd: 15cm bredd: 9mm

200 kr

Utrop: 50 kr

Accessoarer Övrigt

Collier doserad Bärnsten 66cm

175 kr

Utrop: 125 kr