1 - 16 av 16

Avslutad | Pant – Tisdag 18 januari

Klubbad för

Bricka Karui Skultuna XL Ø45cm design Gam Fratesi ngt fläckig i i kartong

Utrop: 800 kr

Ljusstake Nightlight Skultuna 37cm i kartong

300 kr

Utrop: 300 kr

450 kr

Utrop: 300 kr

500 kr

Utrop: 300 kr

Ljusstakar 3st 45cm Nightlight Skultuna fläckiga i kartonger

950 kr

Utrop: 750 kr

Frimärken, 2st album med diverse frimärken, varierande skick. Visas och hämtas hos Sefina Göteborg

Utrop: 1 200 kr

Ljusstake Design house Stockholm design: Jonas Grundell modell: Nordic Light, grå, 7-armad höjd: 16cm, litet nagg på ena armen

275 kr

Utrop: 250 kr

Skål, Vrigstads kristallhytta AR.C. 850410-12, höjd: 11cm bredd: 17,5cm

Utrop: 250 kr

Spegel i förgylld ram, blommönster, upphängning på baksida, 129x42cm. Ej på visning

1 100 kr

Utrop: 250 kr

Fåtölj Jetson -69 Flax 21/ Beige Dakota 24, cognacsfärgat läder, bärande väv, på kromstativ, Höjd: 97cm bredd: 65cm design: Bruno Mathsson, by Dux. Visas och hämtas i Jönköping på Sefina.

9 000 kr

Utrop: 10 800 kr

Grönsakskniv Global Cromova 18 G-5, design: Komin Yamada, i original förpackning

700 kr

Utrop: 375 kr

Skalkniv Global Cromova 18, GS-38 Yoshikin Japan, 07 12 AB, i förpackning (ej original)

450 kr

Utrop: 200 kr

Kockkniv, Yaxell från serien Zen VG10 3550,20cm, i förpackning (ej original)

900 kr

Utrop: 375 kr

Collier Kalevala, brons, 62cm, med sten

325 kr

Utrop: 75 kr

Collier Kalevala, brons 64cm

200 kr

Utrop: 75 kr

Ljusstakar 2st, höjd 9 och 11cm

225 kr

Utrop: 75 kr