121 - 130 av 130
1...567 Gå till

Avslutad | Modekvaliten – Lördag 19 mars 2022

Klubbad för

Kläder Skor

SKOR, GUCCI, Peep Toe Platforms, guldfärgat skinn, stl 38C, klack 12 cm, platå 3 cm, skopåsar. Very Good Condition.

Utrop: 2 500 kr

GUCCI, VÄSKA, Sylvie Large Duffel, svart skinn, Web, guldfärgade beslag, 42x28x15 cm, axelrem, dustbag, originalkartong, fläckar på foder, missfärgningar i skinnet på sidor och insida. Good Condition.

Utrop: 20 000 kr

Kläder Skor

GUCCI, SKOR, Miro Soft Pump, svart skinn, guldfärgat spänne, stl 35, klack 10 cm, skopåse, kartong. Excellent Condition.

1 800 kr

Utrop: 2 000 kr

VÄSKA, CHANEL, Gabrielle Large Hobo, age calf, svart quiltat kalvskinn, silver samt guldfärgade beslag, 28x23x10 cm, hologrammärkt 25859011, dustbag, originalkartong. Very Good Condition.

Utrop: 40 000 kr

CHANEL, VÄSKA, Classic Double Flap, svart quiltat lammskinn, guldfärgade beslag, 25,5x15,5x6,5 cm, hologrammärkt 5233522, år 1997-1998, små nagg på lås. Excellent Condition.

90 000 kr

Utrop: 45 000 kr

CHANEL, ÖRHÄNGEN, vintage Hoops, guldfärgade ringar, diameter 4 cm, clips, ca 1990-tal, några nagg. Good Condition.

3 300 kr

Utrop: 3 000 kr

Kläder Skor

VALENTINO, SKOR, Garavani, Rockstud Sandals, Nude, guldfärgade nitar, stl 39, klack 6 cm, kartong. Good Condition.

1 900 kr

Utrop: 2 000 kr

BOTTEGA VENETA, VÄSKA, Roma Large, intrecciato, beige flätat läder, grå beslag, 37x25x15 cm, nyckel till lås, dustbag, få tecken på användning vid handtag. Very Good Condition.

9 400 kr

Utrop: 10 000 kr

SAINT LAURENT, VÄSKA, Sac de Jour Small, Pony Hair, svart, vit, guldfärgade beslag, 32x25x15 cm, lås samt nyckel, axelrem, dustbag. Excellent Condition.

7 300 kr

Utrop: 9 000 kr

Kläder Stövlar

EMILIO PUCCI, STÖVLETT, svart mocka, siden med klassiskt print, silverfärgade beslag, stl 38½, klack 10 cm. Very Good Condition.

1 600 kr

Utrop: 1 400 kr