1 - 9 av 9

Avslutad | Lilla Smycken – Torsdag 21 april 2022

Klubbad för

Smyckestillbehör Övrigt

LUPP, metall, 40x förstoring, storlek 5,5 x 3 cm, plastetui.

300 kr

Utrop: 300 kr

Smyckestillbehör Övrigt

VÅG, bland annat gram och carat, mäter till hundradelar, maxkapacitet 500 g, mått ca 12,7 x 7,7 cm, ink batterier, vikt 114 g.

325 kr

Utrop: 300 kr

Smyckestillbehör Smyckeskrin

PALMGRENS, smyckesskrin, brunt läder, 28x20 cm, visst slitage, lås med bucklor, nyckel saknas.

1 600 kr

Utrop: 800 kr

Smyckestillbehör Smyckeskrin

SMYCKESSKRIN, vinrött läder, 21x14 cm.

Utrop: 600 kr

Smyckestillbehör Övrigt

275 kr

Utrop: 300 kr

Smyckestillbehör Övrigt

Utrop: 300 kr

Smyckestillbehör Övrigt

VÅG, bland annat gram och carat, mäter till hundradelar, maxkapacitet 500 g, mått ca 12,7 x 7,7 cm, ink batterier, vikt 115 g.

Utrop: 300 kr

Smyckestillbehör Övrigt

475 kr

Utrop: 300 kr

Smyckestillbehör Övrigt

LUPP, stål, 10x förstoring, 30x21 mm, vikt 28,8 g.

Utrop: 300 kr