101 - 103 av 103
1...456 Gå till

Avslutad | Klockkvaliten – Lördag 12 november 2022

Klubbad för

ROLEX, Oyster Perpetual Date, Sea-Dweller (4000ft=1220m, Swiss-T<25), Chronometer, Ref nr. 16600, Serie nr. W338844, Cal 3135, Verk nr. 7171929, Boett nr. 16600, herrur, 40 mm, stål, automatisk, safirglas (repor/nagg), datum, heliumventil, Fliplocklänk, viklås, Ref nr. 93160-W4/592 B, cert, december 1995, box, ytterkartong.

80 000 kr

Utrop: 76 000 kr

Klockor Breguet

BREGUET, Marine, Cal 777A, Verk nr. 0023976, Serie nr. 2610CC, Ref nr. 5517BR/12/9ZU, Boett nr. 5517, herrur, 40 mm, 18K rosa guld, automatisk, safirglas, datum, glasbaksida, integrerat läderband, viklås i 18K rosa guld, cert, september 2021, träbox (skada), ytterkartong.

Utrop: 170 000 kr

ROLEX, Oyster Perpetual, Cosmograph, Daytona, Chronometer, s.k. "Racing Dial", Ref nr. 116523, Serie nr. 784919T5, Cal 4130, Verk nr. C 0600111, Boett nr. 2100, kronograf, herrur, 40 mm, stål/guld, automatisk, safirglas, Oysterlocklänk, viklås (Easylink), Ref nr. 78593-0VD/LT, längd 183 mm, servad juni 2022, cert, september 2011, box, ytterkartong.

150 000 kr

Utrop: 150 000 kr