1201 - 1220 av 1 220
1...596061 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 7 december 2021

Klubbad för

Ring 14K 4,5g Ø18¾, repig

Utrop: 1 500 kr

Ring 14K 13,3g Ø19¼ med röd sten

Utrop: 4 500 kr

Ring 14K 6,9g Ø18½ med blå sten

1 900 kr

Utrop: 2 300 kr

Myntliknande föremål 24K 100,0g, Finguld Sporrong, små skador

Utrop: 58 000 kr

Myntliknande föremål 24K 49,8g GFAB 975 E 10, skadad är inte 50g

Utrop: 29 000 kr

Parti guld 18K 5,5g, defekt innehåller stenar

Örhängen ett par 14K 6,4g Ø3,3cm Creoler

Örhänge ett udda 14K 1,3g, defekt

Kedja Pansar 18K 52,6g längd: 55cm bredd. 5mm med kistlås

25 500 kr

Utrop: 30 500 kr

Kedja 18K 4,2g defekt

Utrop: 1 800 kr

Hänge 18K 1,6g höjd: 17mm bredd. 14mm med sten

Utrop: 1 000 kr

Armband 18K vitguld 34,4g längd: 18cm bredd: 8mm med blå stenar och diamanter 19xca0,02-0,03ct äldre slipning, halvstel

Utrop: 16 800 kr

Skål S830 95,1g höjd: 5,5cm Ø14cm

500 kr

Utrop: 600 kr

Vas Gunnar Nylund, Eterna från Rörstrand, höjd 21,5cm Ø8cm, stengods, stämplad G.N. Sweden Eterna 5

400 kr

Utrop: 500 kr

Seiko, 5 Sport, automat, herrur, 42mm, dag och datum, stål, snr: 9D6178 modell: 7S36-03J0 med tygband, box och manual

1 100 kr

Utrop: 375 kr

Klockor Montblanc

Montblanc Star, Maisterstuck, automat, stål, herrur, 38mm, datum, boettnr: PL424269 7068 med länk i stål, små repor

Utrop: 5 400 kr

Musikinstrument Träblås

Klarinett Buffet Crampon & Co Paris, RC, snr F252604, fodral, bruksslitage

Musikinstrument Träblås

Kornett Yamaha YCR261D, snr 010597, munstycke Dennis Wick London, Japan, fodral, bruksslitage, buckla

Musikinstrument Träblås

B-Trumpet Conn snr S71453 med munstycke Conn 7C i fodral

Elgitarr, Fender Stratocaster Corona Califonia USA , snr: Z7045258, saknar bakplatta och svajarm, lackskador på kroppen, i hårt fodral

5 600 kr

Utrop: 6 000 kr