261 - 280 av 314
1...13141516 Gå till

Avslutad | Fashionabla – Torsdag 16 februari 2023

Klubbad för

Kläder Stövlar

STÖVLETTER, GIANVITO ROSSI, marin mocka, stl 40, klack 11 cm, resårskaft.

Utrop: 1 300 kr

Kläder Skor

SKOR, BIBI LOU, sandal, beige siden, klack med glitter, stl 40, klack 8 cm.

Utrop: 1 100 kr

Kläder Stövlar

STÖVLAR, L.K. BENNET, svart mocka, stl 39½, klack 8 cm.

1 000 kr

Utrop: 1 100 kr

SOLGLASÖGON, MARNI, MA114S, 09, svarta bågar, svarta glas.

Utrop: 950 kr

SOLGLASÖGON, MARNI, MA206S, 01, melerade bågar, bruna glas, omgjorda skalmar.

Utrop: 950 kr

SOLGLASÖGON, MARNI, MA279, 04, melerade bågar, bruna glas.

Utrop: 950 kr

SOLGLASÖGON, EYEVAN, E-54, LBR, svarta, melerade bågar, bruna glas.

Utrop: 950 kr

Accessoarer Scarves

HALSDUK, LOUIS VUITTON, Monogram Classic, 100 % ull, 40x180 cm, grå, mörkgrå, kvitto från 2017, lätt slitage.

1 800 kr

Utrop: 2 000 kr

SOLGLASÖGON, CAROLINE ABRAM, Cupido, 02, 54 18 CE, gröna, lila bågar, svarta glas.

Utrop: 950 kr

SOLGLASÖGON, CAROLINE ABRAM, Lailoi, 2, 03, 52 21, CE, vinröda, bruna bågar, bruna glas.

Utrop: 950 kr

SOLGLASÖGON, ANNE et VALENTIN, Hello, 0915, beige, lila bågar, bruna glas.

Utrop: 950 kr

Accessoarer Plånböcker

PLÅNBOK, BOTTEGA VENETA, rött flätat läder, 11x8 cm, kort, sedel, bruksslitage.

Utrop: 700 kr

ARMRING, HERMÈS, silverfärgad ring, beige läder, 6,5 cm i diameter, originalask.

1 700 kr

Utrop: 1 800 kr

Accessoarer Plånböcker

PLÅNBOK, LOUIS VUITTON, Compact zip, Taiga, vinrött läder, 11x11 cm, mynt, kort, sedel, slitage på foder.

Utrop: 800 kr

Accessoarer Övrigt

ARMBAND, HERMÈS, Jumbo Double, brunt läder, silverfärgat spänne, längd 32 cm, slitage.

Utrop: 1 200 kr

Accessoarer Övrigt

ARMBAND, HERMÈS, Behapi Double, brunt läder, silverfärgad spänne, längd 70 cm, ask.

Utrop: 1 400 kr

VÄSKA, LOUIS VUITTON, vintage, monogram canvas, 40x38x20 cm, ca 80-tal.

Utrop: 4 500 kr

VÄSKA, LOUIS VUITTON, Keepall 50, monogram canvas, 50x28x22 cm, vintage från 1981, visst bruksslitage, torkat läder.

6 700 kr

Utrop: 5 300 kr

VÄSKA, TOD´S, beige skinn, silverfärgade beslag, 27x23x20.

500 kr

Utrop: 550 kr

VÄSKA, LONGCHAMP, lila nylon, lila skinn, 33x30x19 cm.

425 kr

Utrop: 500 kr